Blog

Jak efektivně pracovat s daty v CRM
1. 10. 2021

Správně nastavená strategie firmy je klíčem k úspěšnému podnikání. Toho nelze docílit bez detailních znalostí skutečných potřeb a chování jednotlivých zákazníků, které lze získat i z historických dat uložených v CRM. 

Zobrazit více
Co je Self Service CRM?
22. 9. 2021

Pro moderní marketing je v dnešní době tvrdé konkurence, více než kdy dříve důležité získávat nové a zároveň si udržovat stávající zákazníky. Základním kamenem každé úspěšné firmy je zákaznická podpora, která hraje velkou roli v tom, zda bude zákazník s nákupem spokojen, či nikoli. 

Zobrazit více
Využití umělé inteligence v marketingu
17. 9. 2021

Jedním z odvětví, které by AI technologie mohla ovlivnit nejvíce, je právě moderní marketing, který je založený na porozumění potřebám a preferencím zákazníků a schopnosti efektivně jednat na základě těchto poznatků v reálném čase. 

Zobrazit více
7 tipů na skvělé řízení vztahů se zákazníky
8. 9. 2021

Již od středověku obchodníci a řemeslníci věděli, že tajemství úspěšného podnikání spočívá v navazování a udržování dobrých vztahů se zákazníky. Až do druhé poloviny dvacátého století se nosily veškeré informace v hlavě, ale dnes je promyšlený CRM systém naprostou nezbytností. V tomto článku se dozvíte, jak tento nástroj využít na maximum. 

Zobrazit více
Jak loT transformuje CRM
31. 8. 2021

Internet hraje v našich životech stále významnější roli. Využíváme chytrá zařízení, která nás propojí s celým světem během několika sekund. K internetu už se nepřipojují pouze lidé, ale i věci samotné, často zcela automaticky. Samy vyhledávají data a jiná data naopak sdílejí, samy se aktualizují a dokáží komunikovat i mezi sebou.  

Zobrazit více
Komunikace se zákazníkem: Automatizujte i personalizujte
14. 8. 2021

Skutečně úspěšné podniky při komunikaci se zákazníky personalizují a automatizují. Zní to jako protimluv? Opak je pravdou. Pokud k automatizaci přistoupíte správně, s komunikací šitou zákazníkům na míru vám hodně pomůže.

Zobrazit více
5 tipů pro automatický e-mailing zákazníkům
5. 8. 2021

Chcete efektivněji komunikovat se svými zákazníky, budovat důvěryhodnost své značky a zvýšit prodej? Zlepšete svůj automatický e-mailing. Začněte tím, že se podíváte na 5 tipů, které vám s vytvářením e-mailů pomohou. Pak už stačí jen začít sklízet úspěchy e-mailového marketingu.

Zobrazit více
CRM řešení na míru: V čem se vám přizpůsobí SugarCRM
30. 7. 2021

Každý podnik vyžaduje unikátní softwarové CRM řešení, které bude reflektovat jeho zaměření a splňovat potřeby vedení i zaměstnanců. Tímto řešením může být právě SugarCRM, které nabízí svým uživatelům vysokou míru přizpůsobení. Zjistěte, v čem všem vám SugarCRM vyjde vstříc.

Zobrazit více
Leady pod drobnohledem: Analyzujte své příležitosti
19. 7. 2021

Leady jsou důležitou součástí internetového marketingu. Ne každý lead však vede k uskutečnění obchodu. Jak tedy poznáte, které leady jsou skutečně kvalitní? To vám prozradíme v našem článku. Dozvíte se navíc, jak leady třídit i jak s nimi úspěšně zacházet.

Zobrazit více
eZákaznický den je za dveřmi
21. 5. 2021

Tak jako každý rok pro Vás i letos připravujeme zákaznický den, který se uskuteční již 27. 5. 2021 od 14:00. Přijměte naše pozvání a nenechte si ujít ani letošní ročník. Už teď můžeme prozradit, že se máte skutečně na co těšit. 

Zobrazit více
5 CRM nástrojů, které zjednoduší Vaši výrobu
14. 5. 2021

CRM systémy nepodporují pouze marketing a prodej – se správně zvolenými nástroji můžete dosáhnout i větší efektivity výroby. Jak? To se dozvíte v článku. Tak se pusťte do čtení, zjistěte, jaké funkce jsou Vám k dispozici, a optimalizujte svůj výrobní proces.https://www.algocrm.cz/reference/

Zobrazit více
Jak a proč do marketingu zapojit svůj CRM systém?
9. 5. 2021

Kvalitní a promyšlený marketing je jedním z klíčů k úspěšnému podnikání. Tím, že do něj zapojíte CRM systém, můžete jen získat. Jak Vám CRM zvýší prodeje a usnadní budování vztahů se zákazníky? Podívejte na funkce, které v marketingu určitě využijete.

Zobrazit více
8 statistik, které potřebujete kontrolovat v obchodní pipeline
7. 5. 2021

Jak zjistit, jak si vede váš obchodní tým? Je potřeba optimalizovat obchodní proces, nebo všechno funguje, jak má? Podívejte se na statistiky, které byste měli sledovat, aby vaše obchodní pipeline přinášela co nejlepší výsledky.  

Zobrazit více
Jak na odměňování zaměstnanců pomocí CRM
13. 4. 2021

Zajímá Vás, jak si usnadnit stanovování odměn ve firmě? Chcete své zaměstnance namotivovat a nevíte jak? CRM systém Vám pomůže.

Zobrazit více
Připravte se na implementaci CRM systému
9. 4. 2021

Rozhodli jste se, že zavedete CRM do svého podniku, ale nevíte, jak postupovat? Implementace CRM systému může být poměrně náročná, nenechte se ale odradit. Máme pro Vás několik doporučení, jak se na celý proces připravit.
 

Zobrazit více
Chcete vědět, jak zvýšit své prodeje s pomocí CRM systému? Přijďte na náš webinář

Spolu s vyvíjejícími se technologiemi se z prodeje stává čím dál tím větší věda. Jakkoliv dobrá cena a kvalita produktu stále představují důležité faktory při jeho prodeji, nejsou to již faktory dostačující. Kvalitní produkt svůj prodej sám bohužel nezajistí.

Zobrazit více
7 nástrojů, bez kterých se Vaše CRM neobejde
12. 8. 2021

CRM systémy jsou dnes nezbytnou součástí procesu řízení vztahu se zákazníky. Jaké jsou jejich hlavní funkce, které usnadňují komunikaci a pomáhají budovat dlouhodobé vztahy s klienty? Jaké nástroje by Vámi zvolený CRM systém měl obsahovat? Napovíme Vám v tomto článku.

Zobrazit více
Srovnání nejlepších CRM systémů na trhu
25. 1. 2021

Hledáte pro svoji firmu ideální CRM? Připravujeme pro Vás průvodce Vašimi možnostmi!

Zobrazit více
Co Vás bude stát CRM systém nabízený „zdarma“?
25. 1. 2021

Pokud Vaše společnost stojí před výzvou, zda a jaký CRM systém si pořídit a jak ho vybrat, jistě je pro Vás cena jedním z klíčových faktorů. Obezřetní byste však měli být u řešení nabízených zdarma – často se nemusí jednat o nejvhodnější nabídku z dlouhodobého hlediska a ve finále Vás může stát mnohem víc času a prostředků než byste si přáli.

Zobrazit více
Co je CRM systém a proč ho možná vaše společnost potřebuje víc, než tušíte?
25. 1. 2021

Představte si, že chcete svým zákazníkům nabídnout to nejlepší, přilákat nové zájemce a vylepšit své služby na maximum. Ale o zákaznících a jejich potřebách toho vlastně moc nevíte. To je situace řady firem, a proto jejich snažení často nedosahuje kýženého výsledku.  Právě proto je tady CRM systém, který Vám zajistí dostatek dat a infor

Zobrazit více
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! kontaktujeme vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.
Zjistěte jak pomůže SugarCRM vašemu podnikání
Partner pro Váš byznys
Světová špička mezi CRM
Možnost integrace
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! kontaktujeme vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.
Vaše zpráva
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Vaše data jsou chráněna