Víte, že existuje přímý konektor ze SugarCRM na LinkedIn?

Sloučit Sugar a LinkedIn vám pomůže Sugar Connector. LinkedIn Sales Navigator je účinný nástroj pro vyhledávání potenciálních zákazníků, který umožňuje prodejním týmům, aby zaměřili a kontaktovali určitou cílovou skupinu.

Pomocí nástroje Sugar Connector pro LinkedIn Sales Navigator můžete ve své firmě sloučit veškerou prodejní aktivitu do programu Sugar. Díky tomu ušetříte drahocenný čas strávený přepínání mezi aplikacemi. Pomocí Sugar Connector máte vše, co potřebujete na jedné obrazovce. Jak na to se dozvíte v článku.

Jak to funguje?

Sugar Connector propojuje LinkedIn Sales Navigator s vaším CRM. Sugar Connector pro LinkedIn Sales Navigator je k dispozici jako řídicí panel v zobrazení záznamu účtu, potenciálního zákazníka nebo kontaktu. Vše, co musíte udělat, je kliknout na jméno účtu potenciálního zákazníka nebo kontaktu a zobrazí se hlavní panel se zbytkem záznamu.

Pokud vás zajímá, jak Sugar Connerctor funguje krok za krokem, doporučujeme toto video.

Co tím získám?

Po integraci SugarCRM s tímto konektorem můžete spravovat LinkedIn Sales Navigator přímo ze Sugar, a tím ušetřit čas a získat větší přehled. Dokonce můžete synchronizovat všechna svá data na LinkedIn s vašimi daty v CRM. Rozšíříte tak databázi o vašich zákaznících, kontaktech a účtech – vše budete mít sloučené na jednom místě.

Konektor vám také umožňuje upřednostnit důležité potenciální zákazníky, se kterými se chcete spojit, a poté je uložit z aplikace CRM do LinkedIn Sales Navigator.

Pomocí nástroje Sugar Connector pro LinkedIn Sales Navigator můžete také zefektivnit svůj prodejní proces prostřednictvím rychlejšího generování potenciálních zákazníků. Konektor bere v úvahu postup, který byl použit k určení potenciálního zákazníka, a také profily potenciálních zákazníků, které aktuálně sledujete, aby vám ukázal související potenciální zákazníky, kteří by mohli být vhodnou cílovou skupinou na základě jejich podobnosti s vašimi současnými zákazníky.

Proč máme Sugar Connector používat?

V hyperkonkurenčním prostředí, v němž dnes většina podniků působí, pouhé oslovení potenciálních zákazníků nestačí. Musíte s nimi opravdu mluvit a vybudovat smysluplný vztah, pokud chcete, aby s vámi obchodovali. Sugar Connector vám tuto práci může velmi ulehčit. Pokud nevíte, jak na to, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a my vám rádi pomůžeme.

Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! kontaktujeme vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.
Zjistěte jak pomůže SugarCRM vašemu podnikání
Partner pro Váš byznys
Světová špička mezi CRM
Možnost integrace
Máte zájem o vyzkoušení našich služeb nebo konzultaci?
Napište nám! kontaktujeme vás obratem, a to nejpozději do 24 hodin.
Vaše zpráva
Volbou "Odeslat" beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.
Vaše data jsou chráněna